Roubenka Hrabice
Šumava

Apartmány

Užijte si naše světlé, prostorné apartmány s krásnými výhledy a rozsáhlou zahradou se značným soukromím. Naše Roubenka nabízí 3 samostatné bytové jednotky se zajímavým členěním. Každá má k dispozici vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, jídelní kout s vestavěnou kuchyňkou s lednicí, varnými plotýnkami, myčka nádobí (apartman1), varnou konvicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, toustovačem apod. Pokoje jsou dvoulůžkové, vždy s možností přistýlky, s celkovou maximální kapacitou 9 osob. Dětskou postýlku nabízíme zdarma. Vytvořte si sami kombinaci jejich obsazení, s potěšením Vám vyhotovíme cenovou nabídku. Dva apartmány s přístupem na velký balkón s výhledem na Boubín.

Domácí zvířata nejsou povolena. Celý náš dům je nekuřácký.

 

alt

 

Apartmán 1

Obytná plocha: 33 m2, balkón s výhledem na Boubín (směr JV), dvoupostel s možností přistýlky, koupelna, kuchyňka s lednicí, myčka nádobí, jídelní stůl s židlemi, k dispozici pohodlná křesla, sedací nábytek pro venkovní použití.

alt

 

  
alt  

Apartmán 2

Obytná plocha: 27 m2, balkón s výhledem na Boubín (směr J-JV), dvoupostel s možností přistýlky, koupelna, kuchyňka s lednicí, jídelní stůl s židlemi, k dispozici pohodlná křesla, sedací nábytek pro venkovní použití.

alt

 

   
alt  

Apartmán 3

Obytná plocha: 30 m2, výhled směr J,JZ, dvoupostel s přistýlkou, koupelna, kuchyňka s lednicí, jídelní stůl s židlemi a konferenční stolek, k dispozici pohodlná křesla.

alt

 

Šetříme životní prostředí


sumava eko apartmets

Kontaktní informace


znacka hrabice

address ico
Adresa
Roubenka Hrabice - Šumava
Hrabice 67, CZ - 385 01
Vimperk

phone ico
Telefon
+420 607 976 601

mail ico
E-mail
info

location ico
GPS
49°3´53.968“N
13°45´39.258“E